В «Європейській Солідарності» пояснили, чому три запорізькі депутати від Опоблоку мають бути позбавлені мандатів

Екс-нардеп, депутат Запорізької обласної ради від «Опозиційного блоку», якого російські окупанти в Мелітополі оголосили керівником «військово-цивільної адміністрації Запорізької області» Євген Балицький отримав підозру від СБУ. Як повідомляє пресслужба відомства, зраднику оголошено підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України і наразі йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

З початком повномасштабного російського вторгнення Євген Балицький сприяв силовому захопленню влади в Мелітополі. Він видав так зване розпорядження «О временной организации общественного порядка», яке зобов’язувало мешканців міста сформувати «громадські загони», що слідкують за проявами антиросійської діяльності. Його колишню помічницю Галину Данильченко російські окупанти призначили «мером Мелітополя».

Найближчим часом Євгена Балицького можуть позбавити депутатського мандату. А з ним ще двох його депутатів-однопартійців – Миколу Пастушенко, якого росіяни призначили мером окупованого Дніпрорудного, та першу заступницю голови Запорізької обласної ради Людмилу Любім. Відповідні проєкти зареєструвала фракція «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді

Депутат Запорізької обласної ради фракції «Європейська Солідарність» Сергій Лишенко наголосив, що люди з проросійськими поглядами не повинні на законному рівні мати право приймати рішення, від яких залежить життєдіяльність області:

«Всі ці люди тривалий час співпрацювали з окупаційними військами, тривалий час надавали їм допомогу, вийшли на публічні ролі почали активну співпрацю. Якщо Балицький і Пастушенко очолили відповідні адміністрації, то Любім на сьогоднішній день, займаючи посаду заступника голови Запорізької обласної ради продовжує мати доступ до інформації, що стосується оборони області. Представник партії, яка має таких значних колаборантів у своєму складі не може мати доступу до таких високих кабінетів влади», — наголосив Сергій Лишенко.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/v-yevropeyskiy-solidarnosti-poiasnyly-chomu-try-zaporizki-deputaty-vid-opobloku-maiut-buty-pozbavleni-mandativ.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top