В «ЄС» розповіли, чим займаються партійці, які вперше стали депутатами Запорізької міськради

За результатами виборів партія «Європейська Солідарність» отримала 11 депутатських мандатів в Запорізькій міській раді. Серед новообраних депутатів п’ятеро вже мають політичний досвід. Це Олександр Константинов, Микола Бєлий, Андрій Согорін, Олександр Кобзарюк та Вячеслав Зайцев, повідомляється на сайті Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність”. Для інших членів фракції депутатська діяльність є новим етапом в житті. На сайті запорізького осередку “ЄС” повідомили про рід занять кожного новообраного депутата.

Валерій Прозапас  – офіцер запасу, ветеран АТО, досвідчений будівельник, сфера діяльності – управління будівництвом.

Свою професійну діяльність Валерій Прозапас веде в сфері капітального будівництва, міської інфраструктури та інформаційних технологій. Він – директор з будівництва ТОВ «Інфра-Буд». За плечима Валерія – будівництво більше ніж 150 інфраструктурних об’єктів в різних областях України, успішні проекти в промисловому і аграрному секторі.

Об’єктами, які збудував Прозапас, запоріжці користуються вже багато років. Серед них – капітальна реконструкція філармонії імені Глінки, побудова сміттєвого полігону, інженерних мереж. Телекомунікаційні вишки, які побудував Прозапас, кожен день використовують сотні тисяч містян та мешканців області.

На фронт Валерій Прозапас пішов добровольцем у найгостріший період бойових дій в АТО/ООС – з 2014 по 2015 роки. Воював в мобільній прикордонній заставі Держприкордонслужби України в секторі «М». Протягом трьох років, з 2016 по 2019, командував ротою Центрального об’єднаного військкомату м.Запоріжжя. Наразі В.Прозапас є офіцером оперативного резерву першої черги 92-ї ОмБр. Бойові заслуги Прозапаса відзначені медаллю «Учасник АТО» і нагрудним знаком Генштабу «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеню.

Валерій Прозапас посів друге місце на виборах мера, обігнавши кандидата від «Слуги народу».

Олександр Лобас – учасник російсько-української війни на Донбасі, легендарний командир героїчного 37-го мотопіхотного батальйону, що був створений в Запорізькій області в 2014 році, на початку збройної агресії РФ.

Сьогодні Олександр Лобас – начальник штабу військової частини ЗСУ, він регулярно перебуває у бойових відрядженнях у зоні ООС .

Ім’я Олександра Лобаса як патріота, як героя війни, безстрашного та справедливого військового командира гідно вписане в історію України. До складу 37-го батальйону тоді увійшли справжні патріоти Запорізького краю. Це, здебільшого, були учасники місцевої Народної Самооборони – добровольчого підрозділу, також створеного за участі Олександра у лютому 2014 року.

В вирішальні часи після перемоги Майдану Народна Самооборона протистояла навалі проросійських «тітушок» в Запоріжжі, формувала блокпости, допомагала армії.

На фронті підрозділ під командуванням Лобаса відзначився героїчними боями у найгарячіших точках – Авдіївці, Широкіно, Гранітному, Сартані, Талаковці.

Однополчани Олександра Лобаса й досі називають його «батя» й згадують, як він завжди був поряд зі своїми солдатами на передовій, ходив у розвідку, ризикував життям, аби зберегти бійців у бою, особисто виносив поранених та загиблих з поля бою.

З 2016 року Олександр Лобас служить у військових підрозділах, що виконують бойові завдання на інших ділянках фронту – на Світлодарській дузі, під Кримським, а також на кордоні із Кримом.

Нагороди Олександра Лобаса – заслужені і численні. Серед них – відомчі нагороди та відзнака «Народний Герой України».

Олександр Федоров  – лікар-отоларінголог Запорізької  міської лікарні №3, головний  лікар  мережі клінік «Інмедіко». Він  належить до лікарської  династії Федорових.  Тож, як його дід, матір та батько  присвятив життя медицині. 

Закінчивши Запорізький державний медичний університет, інтернатуру та клінічну ординатуру в лор-відділенні  Запорізької міської лікарні №3,  залишився там працювати лікарем-ординатором. У 2008 році, коли в Запоріжжі вирувала епідемія  свинячого грипу, лікар самовіданно  боровся за життя хворих –  в лікарні зробив півсотні трахеостомій ( інкубація трехеі, аби пацієнт міг дихати). В якості чергового лікаря  за зміну  приймав більше 70 хворих.

В 2014-му році відкрив свою першу клініку «Інмедіко». Сьогодні вже будує третю клініку цієї мережі. В 2018 році лікар Федоров  отримав віщу кваліфікаційну категорію.  В  2014-му   Олександр Федоров  брав активну участь в запорізькому Євромайдані. Тоді у приміщенні центру «Байда»  створив шпиталь для земляків, які постраждали від міліцейських  кийків  та  нападів  проросійських найманців.

За словами  Олександра Федорова,  потребу  взяти участь у місцевих виборах 2020 року свідомо відчув, коли побачив деякі прізвища кандидатів та проросійських  партій-клонів, які наразі  хочуть увірватися до місцевої влади на хвилі  політичного  та економічного хаосу в країні.

Галина Гончаренко – волонтерка російсько-української війни, директорка благодійного фонду «Майбутнє Запоріжжя», керівниця Волонтерського центру «Солдатський привал».

Про війну з Росією Галина знає не з чуток: на війні, під час виконання бойового завдання, загинув її старший син Михайло. Він був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня, Орденом «За оборону країни», посмертно. Ім’ям Михайла названа одна з вулиць в центрі Запоріжжя.

Волонтерські заслуги Галини Гончаренко визнані на рівні регіону та держави. Вона нагороджена медаллю “За розвиток Запорізького краю”, Волонтерським хрестом ІІ ступеня, Відзнакою командира 20 ОМПБ, Відзнакою командира 37 ОМПБ, Орденом «Бойовий волонтер України», Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня, медаллю «За волонтерську діяльність», Президентською відзнакою «За гуманітарну участь у антитерористичної операції», медаллю «За милосердя та турботу», медаллю «За жертовність та любов до України», відзнакою Українського вільного козацтва, Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Євген Мусійченко – підприємець, має багаторічний успішний досвід  керівництва бізнесом та ступінь магістра державного управління.

Євген Мусійченко в політиці не перший рік – декілька років був помічником народного депутата.

До обрання розробив низку проектів для розвитку міста, які тепер має намір втілювати вже в стінах міської ради.

Павло Варванський – завідуючий відділенням КЗ «Запорізький фаховий медичний коледж», на цій посаді працює вже майже 25 років.

З 2016 року очолює Олександрівський осередок партії «Європейська Солідарність». В своїй громадській  роботі завжди  багато уваги приділяв допомозі військовослужбовцям, що повернулися з фронту, сприяв їх медичній реабілітації, допомагав вирішувати юридичні питання. Разом з однодумцями опікувався родинами вимушених переселенців. В міській раді Павло Варванський планує працювати в комісії з охорони здоров’я. Враховуючи нинішню важку епідемічну ситуацію, активно вивчає нормативні документи, що регулюють питання боротьби з коронавірусною інфекцією, спілкується з сімейними лікарями, колегами з інших областей, з метою виробити певне бачення вирішення проблем, з якими зіштовхується наша місцева медицина, почінаючі з березня 2020 року

Сообщение В «ЄС» розповіли, чим займаються партійці, які вперше стали депутатами Запорізької міськради появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-ies-rozpovili-chim-zajmajutsja-partijci-jaki-vpershe-stali-deputatami-zaporizkoi-miskradi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top