В Азовському морі прикордонники врятували осетрів, піленгасів і калканів – відео

Під час патрулювання в акваторії Азовського моря прикордонники двох підрозділів виявили правопорушення, що пов’язані з незаконним виловом риби. Про це повідомляють в пресслужбі Державної прикордонної служби України.

Так, військовослужбовці відділу «Ялта» Донецького прикордонного загону під час патрулювання виявили 13 знарядь лову завдовжки 800 метрів. Із тенет правоохоронці дістали понад 80 калканів, майже 50 піленгасів та 8 осетрів. Рибу правоохоронці випустили назад в море.

Знаряддя лову вилучено. Завданий збиток державі міг скласти близько півмільйона гривень.

Окрім цього, в районі пляжу «Сонячний», що на Бердянській косі, прикордонники відділу «Бердянськ» Бердянського загону затримали двох чоловіків на маломірному судні без бортових номерів. На березі поряд із судном службовці помітили п`ять мішків із 220 азовських калканів.

Рибу вилучили. Сума збитку державі склала близько 200 тисяч гривень.

Фото Державна прикордонна служба України

Стосовно 1-єї особи складено протокол за ст.202 КУпАП (здійснення підходу до берега поза встановленим об’єктом базування). На місце викликали правоохоронців.

Сообщение В Азовському морі прикордонники врятували осетрів, піленгасів і калканів – відео появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-azovskomu-mori-prikordonniki-vrjatuvali-osetriv-pilengasiv-i-kalkaniv-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top