В Бердянській МВА рекомендують мешканцям в окупації уникати контактів з представниками «виборчих дільниць»

З 17-го лютого мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької області тероризують місцеві колаборанти в рамках так званих «виборів» президента РФ. Жодного відношення до демократичного волевиявлення та законності проведення виборчого процесу на окупованих територіях місячний фарс влаштований росіянами не має.

Про це зазначає на своїй сторінці в Telegram очільниця Бердянської МВА Вікторія Галіціна, передає 961

Від сьогодні, з 15-го березня розпочався фінальний етап псевдовиборів. Впродовж двох днів окупанти носитимуть урни для голосування по місту, а в неділю, 17-го березня, відкриються «виборчі дільниці».

«Бердянці не сприймають, нав’язаного «голосування». Місцевий рух опору, як і на минулорічних «виборах», продемонстрував окупантам і місцевим колаборантам протиправність їх діяльності.Закликаємо бердянців в ці останні три дні псевдовиборів бути максимально обачними та обережними. За можливості уникати контактів з представниками «виборчих дільниць» та в жодному випадку не з’являтись на самі дільниці», — прокоментувала Галіціна.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на окупованих територіях посилюється терор мирного населення. Загарбники судять людей за надуманими звинуваченнями.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3747824/v-berdanskij-mva-rekomenduut-meskancam-v-okupacii-unikati-kontaktiv-z-predstavnikami-viborcih-dilnic

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top