В Бердянську медикам хочуть віддати квартири силовиків

В Бердянській міськраді розглядають можливість виділити житло медикам. Для цього збираються перерозподілити квартири, які хотіли віддати силовикам — прокуратурі та судам.

Про це повідомляє сайт PROБердянськ.

Як стало відомо журналістам, минулого тижня в Бердянській міській раді відбулося засідання постійної гуманітарної комісії. На порядок денний було винесено питання виділення з житлового фонду громади помешкання для працівників суду та прокуратури. Однак, в комісії задалися питанням, чому квартири постійно виділяють саме цим відомствам.

Бердянську катастрофічно не вистачає медичних працівників. Влада міста планує залучати молодих спеціалістів із Запоріжжя. Однак проблема в тому, що молодим медикам немає де жити. Наразі функціонує гуртожиток Бердянського територіального медичного об’єднання. Кожен житель має маленьку кімнатку в двоповерховій будівлі. Санвузол, душ та кухня є загальними. Лікарі мешкають в гуртожитку по декілька років, адже не мають власних коштів на придбання житла. Спеціалісти кажуть, що мова про створення сім’ї в таких умовах не йде.

На комісії запропонували ухвалити низку послідовних рішень та рекомендувати їх міському голові. Перше – зняти з порядку денного засідання виконкому проєкт рішення щодо виділення трьох квартир працівникам суду та прокуратури.

Також було запропоновано отримати від міськради до 16 листопада інформацію про наявність вільних житлових приміщень (квартир та кімнат у гуртожитках) та інформацію про стан черги на житло у Бердянську. І список першочергових осіб на житло, у тому числі й службове, з-поміж учасників бойових дій, працівників сфери освіти та медицини.

А ось в таких умовах медики мешкають зараз в гуртожитку БТМО.

Читайте також: Скоро до уваги запоріжців представлять ковідну амністію

Источник: https://forpost.media/novosti/v-berdiansku-medykam-khochut-viddaty-kvartyry-sylovykiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top