В Бердянську окупанти посилюють насильницьку паспортизацію

Рашисти поширюють свою пропаганду та вихваляються кількістю населення тимчасово окупованих міст запорізької області, яких змусили тримати паспорти рф, бердянці розвіюють ці фейки щодо добровільного бажання місцевого населення їх оформити.

Плани паспортизації виконуються за рахунок пенсіонерів, бюджетників, комунальників, осіб з обмеженнями можливостями, соціально обмеженими можливостями, одним словом, за рахунок тих, хто не мав до війни інших засобів до існування крім бюджетних виплат та допомоги.

З березня на тимчасово окупованих територіях почали діяти правила виплат пенсій та соціальних виплат рф. Згідно з ними, відповідні виплати можливі лише з наявністю російського паспорту. При цьому, ворог заборонив обіг гривні, тобто позбавив місцеве населення українських виплат. Всіх комунальників та працівників медичної сфери змушують до 1 червня оформити російські паспорти під загрозою звільнення.

«Зібрали в кадрах всі бази даних і повідомили що нам всім видадуть паспорти рф. Без їх бумажки не беруть на роботу та не має виплат. А гривню заборонили. Все робиться штучно, тільки для показухи та картинки. Доречі, знаємо пенсіонерів, які собі понаоформляли все, що змогли, сидять та донатять на ЗСУ» — кажуть бердянці, які працюють на комунальних підприємствах

Позиція бердянців незмінна — вони чекають на ЗСУ та деокупацію.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/v-berdiansku-okupanty-posyliuiut-nasylnytsku-pasportyzatsiiu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top