В центре Запорожья может появиться оригинальный фонтан с «днепровскими порогами»- фото

Фонтан на тему днепровских порогов планируют построить на площади Фестивальной в ходе реконструкции

Сегодня, в рамках презентации запорожских проектов для национальной программы «Велике будівництво” представителям СМИ продемонстрировали, как может выглядеть после реконструкции центральная площадь области — Фестивальная.

Фестивальная проект

Как отметил председатель Запорожской ОГА Александр Старух, это еще не проект, а визуализация того, как Фестивальная может выглядеть.

фонтан

— Один із найважливіших об‘єктів для всього регіону це — реконструкція площі Фестивальної. Адже Фестивальна — головна площа не лише Запоріжжя, а й всієї Запорізької області. Вона чекає на ремонт понад 20 років. І ми разом маємо попрацювати, щоб вона почала змінюватися. Це центр міста, його обличчя, яке необхідно терміново привести до ладу.

Фестивальная проект

Оскільки цей об’єкт дуже масштабний, його варто розділити на етапи та реалізовувати протягом кількох років із залученням коштів міського, обласного та державного бюджетів.

Якщо проєкт затвердять, першу чергу можна розпочати наступного року — з реконструкції майдана для масових заходів.

За попереднім проєктом тут може з’явитися двостороння сцена, санвузли, зони для відпочинку. У перспективі буде оновлено фонтан, за задумом проєктантів він буде втілювати тему дніпровських порогів. В наступних чергах відбудеться реконструкція паркової зони.

Потрібно зробити перший крок і зрушити це питання з місця. Кожне покоління має внести свою лепту у розвиток міста. А реконструкція головної площі області — це те, що потребує нашої першочергової уваги, — подчеркнул Александр Старух.

Сообщение В центре Запорожья может появиться оригинальный фонтан с «днепровскими порогами»- фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-tsentre-zaporozhya-mozhet-poyavitsya-originalnyiy-fontan-s-dneprovskimi-porogami-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top