В ефірі центрального телеканалу розібрати деталі трагедії запоріжанки Анастасії Ковальової – відео

Вчора, 12 серпня у ефірі програми «Стосується кожного» темою ефіру стала трагедія 22-річної Анастасії Ковальової, яка постраждала від рук ревнивого співмешканця Віталія Чайковського.

У ефірі програми мама Насті та її подруга Світлана, в день, коли сталася трагедія, подруги ходили на пляж. Віталій (співмешканець) спочатку відпустив її, проте незабаром почав надсилати повідомлення з погрозами. Настя сфотографувала йому порожній пляж і запрошувала хлопця відпочити разом. У відповідь Віталій попередив, що їм обом буде погано.

На думку родичів, саме цей інцидент спровокував їх трагічну сварку – ввечері того ж дня Віталій облив бензином Настю і підпалив.

Пізніше у студії з’явилися батьки, свого сина не засуджують, наполягаючи на тому, що все сталося “випадково”. Як зазначила мама Насті, батьки Віталія не приїжджали до дівчини в лікарню і не намагалися допомогти.

За словами родичів, Віталій неодноразово піднімав руку на Настю, але та терпіла і ніколи не скаржилася батькам, вважаючи його вчинки звичайної чоловічий ревнощами.

Усі подробиці життя Насті та її стосунків з Віталієм – у сюжеті «Стосується кожного»:

Нагадуємо, на початку липня, в Хортицькому районі під час сварки»чоловік»облив дівчину бензином й підпалив її, вона отримала»майже 90% опіків тіла. Запоріжці були шоковані»після оприлюднення інформації, більшість намагалися допомогти бідолашним батькам. На жаль, дива не сталося.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/v-efiri-centralnogo-telekanalu-rozibrati-detali-tragedii-zaporizhanki-anastasii-kovalovoi-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top