В Енергодарі масовку «свята» зробили гастролери й артисти з Криму

Святкування 9 травня в Енергодарі пішло не за планом рашистів

Окупанти та їхні посіпаки доклали неймовірних зусиль для збору якомога більшої кількості людей на гучне «святкування Дня Перемоги». Вони вдавалися до погроз та підкупу, роздавали продукти й гуманітарну допомогу, обіцяли що тільки, зрештою ж – забирали паспорти чи інші особисті документи.

Все це – заради яскравої картинки для росТБ і чергової порції роспропаганди для полірування мізків «великого народу великої країни». Але із понад 54-тисячного населення Енергодару «святкові» заходи окупантів відвідали лише кілька сотень містян. Та й ті – здебільшого не від доброго життя. Пенсіонери та малозабезпечені прийшли з надією отримати продукти. Про це повідомляє офіційний телеграм-канал «Енергоатому».

Мітингу на площі не вийшло. Замість цього з екрану виступав путін і «парадувала» москва. Була, щоправда, хода «бессмертного полку». Хтось і справді приніс фото своїх дідусів, та переважна більшість несла «дідусів за гроші». Як за гроші ж значну масовку «святу» зробили гастролери й артисти з Криму, яких привезли окупанти.

Як повідомляла «Індустріалка», в окупованому Мелітополі заходи до Дня перемоги пройшли під червоними прапорами та з георгіївськими стрічками — все за рашистськими методичками.

Читайте також: Мешканці Запорізької області нагадали окупантам, що ті на нашій землі ненадовго

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение В Енергодарі масовку «свята» зробили гастролери й артисти з Криму появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-energodari-masovku-svyatu-zrobili-gastroleri-y-artisti-z-krimu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top