В Енергодарі окупанти влаштовують провокації: самі стріляють, самі ж і відповідають

Все це робиться з метою розгойдування ситуації довкола ядерної загрози та з метою дискредитувати ЗСУ. Однак провокації не вдаються, бо окрім всього іншого видно й чутно звідки й куди летить під час обстрілів.

Про провокації повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Так, сьогодні, 5 серпня, російські військові спочатку відкрили вогонь зі сторони Запорізької АЕС в напрямку житлових кварталів Енергодара. Було чутно вибухи. Різниця між вильотами та прильотами становила всього близько 3 секунд. Що прямо вказує на те, що обстріли велися в межах міста.

В цей час в більшості мікрорайонів міста зникло світло, водозабезпечення, здебільшого припинив працювати інтернет.

Але цього окупантам здалося замало, тож о 14.30 зафіксовано три «прильоти» біля промислового майданчику ЗАЕС. Ворог влучив у високовольтну лінію зв’язку 330 кВ ВРП автотрансформатора ЗАЕС – Запорізька ТЕС.

Незважаючи на провокації рашистів, ЗАЕС продовжує працювати і видавати потужність в енергосистему України через лінії, які працюють. Відповідно до їхньої пропускної спроможності було ухвалене рішення щодо розвантаження та відключення від мережі одного із працюючих енергоблоків Запорізької атомної станції. Викидів та скидів радіоактивних речовин не зафіксовано. Загарбники продовжують влаштовувати терор та наражати на небезпеку увесь цивілізований світ. Необхідно якомога швидше вжити всіх заходів для того, щоб повернути контроль над ядерним об’єктом Україні!, повідомив Дмитро Орлов.

Читайте також: Українські захисники розбили російську базу в Розівці

Источник: https://forpost.media/vijna/v-enerhodari-okupanty-vlashtovuiut-provokatsii-sami-striliaiut-sami-zh-i-vidpovidaiut.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top