В ГУР натякнули, що деякі нагороджені блогери можуть мати особливі навики для допомоги відомству

Головне управління розвідки відреагувало на скандал із наголодженням колишньої ескортниці й нинішньої блогерки Ксенії Манекен відзнакою за сприяння воєнній розвідці України II ступеня.

У коментарі ГУР для УП зазначається, що до розвідки залучено людей різних професій з рівними навиками.

«Завдання Головного управління розвідки МО України виконують багато публічних та непублічних людей, які не афішують свою діяльність.

Воєнна розвідка — особливо в країні, яка воює — це специфічна структура, що виконує інколи вкрай специфічні завдання. Зі зрозумілих причин, розвідка не може розкривати всі методи своєї діяльності на широкий загал.

Зважаючи на особливості певних завдань, для їхнього виконання структура може залучати дуже різних людей, різних професій, статусу, з особливими навичками. На щастя, дуже різні представники нашого суспільства готові допомагати Україні. Водночас неправильно публікувати усі інструменти досягнення поставлених завдань, принаймні, до перемоги» — повідомили в ГУР.

Нагадаємо, Ксюша Манекен, разом із іншими, у тому числі не менш скандальними блогерами, була запрошена на зустріч з представником ОП Михайлом Подоляком присвячену діяльності блогерів у час війни.

Після Ксенія оприлюднила фото з нагородою — за сприяння воєнній розвідці України II ступеня, яку отримала від ГУР ще минулого року. Дата, що зазначена у відзнаці — 13 жовтня 2022 року. Допис викликав хвилю незадоволення в суспільстві. Основна увага прикута саме до минулого дівчини, яким, судячи з особистих дописів, вона теж пишається. Нагадаємо, раніше Оксана Волощук надавала ескорт послуги. Люди також згадали слова Ксюші до Криму, яка у 2015 році заявила: » Не важливо чий Крим, важливо, що там мир»

Після перемоги блогерка обіцяє розповісти суспільству які навики використовувала та для якої справи.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-hur-natiaknuly-shcho-deiaki-nahorodzheni-blohery-mozhut-maty-osoblyvi-navyky-dlia-dopomohy-vidomstvu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top