В храмах Запорізької єпархії ПЦУ на Великдень будуть діяти карантинні обмеження

Карантинні обмеження  пов»язані з епідситуацією в Запорізькій області

  В  храмах Запорізької єпархії ПЦУ   під час Великодніх богослужінь будуть діяти  карантинні обмеження.

Фотій

Єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій підписав відповідне розпорядження «Про порядок проведення богослужінь на свята Входу Господнього в Єрусалим, Страсного тижня, Святої Пасхи та поминальних днів на період карантину в Запорізькій області».

Зокрема, настоятелям храмів рекомендується звернутися до вірян з проханням на богослужіння направляти одного члена з родини, закликаючи інших членів родини молитися разом з усіма дистанційно, використовуючи для цього трансляції богослужінь онлайн.

Віруючим від 60 років і старше, неповнолітнім, а також тим, хто має погане самопочуття, рекомендовано утриматися від відвідування богослужінь та відвідування кладовищ під час поминальних днів.

Вірним треба утримуватися від прикладання до ікон, Хреста, Святої Плащаниці, виявляючи свою шану тільки звершенням поклону, а також утримуватися від святкових обіймів та привітань з безпосереднім контактом, проявляючи шану схиленням голів один до одного.

На богослужінні вони обов’язково повинні бути в захисних масках та тримати соціальну дистанцію. Двері храму та храмової території повинні бути зафіксовані у відкритому стані.

Для зменшення одночасної присутності вірних під час освячень благословляється почати освячувати пасхальні кошики одразу після літургії Великої Суботи. Під час освячення духовенство повинно бути в масках і рукавичках.

«Всечесні отці, дорогі у Христі браття та сестри прошу з розумінням поставитися до цих всіх вимог та дотримуватися всіх рекомендацій.

Карантинні обмеження ні в якому разі не можуть обмежити нашої радості, яку дарує нам Воскреслий Спаситель. Навпаки якраз Його Воскресіння і дає нам упевненість в тому, що ми подолаємо, з Божою допомогою, всі ці негаразди. Христос прийшов у цей світ за ради нас і нашого спасіння.

Він приніс нам перемогу життя над смертю, тому і будемо виконувати всі ці обмеження заради збереження здоров’я та життя один одного. І цим самим проявимо нашу любов і турботу про ближнього, адже цього і вчив нас Воскреслий Господь — «любіть один одного»(Ін. 13,34-35), а виконання Його заповіді і буде правильне та необмежене святкування Його Світлого Воскресіння, — зазначає владика Фотій.

Читайте також: В Украине на майские праздники не будут ужесточать карантин

Джерело: сторінка Запорізької єпархії ПЦУ в соцмережі

Сообщение В храмах Запорізької єпархії ПЦУ на Великдень будуть діяти карантинні обмеження появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-hramah-zaporizkoyi-yeparhiyi-ptsu-na-velikden-budut-diyati-karantinni-obmezhennya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top