В ISW повідомили про можливу підготовку РФ до конфліктів з країнами НАТО

Інформацію з відповідним припущенням опублікували в Інституті вивчення війни: так, Росія розвинула правові механізми реформування Ленінградського військового округу в рамках широкомасштабної військової реформи.

Про це інформує Акцент з посиланням на публікацію ISW.

Так, на російському федеральному порталі проектів нормативно-правових актів 8 жовтня опубліковано підготовлений Міноборони Росії указ президента, яким пропонується позбавити Північний флот (ПФ) статусу «міжвидового стратегічного територіального об’єднання».

«Російські державні ЗМІ зазначили, що ця пропозиція вказує на те, що НФ більше не буде окремою військово-адміністративною одиницею, рівною військовому округу, припускаючи, що НФ та його чотири регіони (Республіка Комі, Архангельська та Мурманська області, і Ненецький автономний округ) буде передано до складу реформованого Ленінградського військового округу. Російський військовий аналітик Юрій Федоров зазначив, що відновлення Ленінградського військового округу говорить про те, що Росія готується до можливих конфліктів з країнами Балтії та НАТО», — пояснили в статті.

Також там додали, що російські військові об’єднали Московський і Ленінградський військові округи в Західний військовий округ у 2010 році:

«МО створило Північний флот у 2014 році з території, що входить до складу Західного військового округу, а президент Росії Володимир Путін зробив НФ військово-адміністративна одиниця, яка з 1 січня 2021 року прирівнюється до військового округу. Міністр оборони Росії Сергій Шойгу в грудні 2022 року запропонував відтворити Московський і Ленінградський військові округи на базі Західного військового округу (скасуючи зміни 2010 і 2014 років) і підтвердив, що станом на серпень 2023 року ці військові округи активно формуються».

Як підсумували в публікації, рішення Міністерства оборони про перерозподіл зброї масового знищення вказує на те, що Росія бачить потребу у реструктуризації своїх сил проти НАТО та ймовірної позиції на фінському кордоні, хоча залишається незрозумілим, як Росія зможе мобілізувати, навчити та організувати ці сили . у нові формування військового округу.

🗺 #ISW analysts report that there are facts indicating that #Russia is preparing for a conflict with the #Baltic states and #NATO.#RussiaIsCollapsing #RussiaUkraineWar #RussiaIsATerroristState pic.twitter.com/45JBCdW1qr

— Акцент (@AkzentZaporozhe) October 9, 2023

Дивіться також: Залучалися профі з Нової Зеландії: Буданов розповів про спроби звільнити Енергодар (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-isw-povidomili-pro-mozhlivu-pidgotovku-rf-do-konfliktiv-z-krayinami-nato/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top