В Італії стався потужний землетрус

Після півночі 2 червня жителі італійського регіону Калабрія відчули сильний землетрус, поштовхи також відчувались по всьому півдню Італії.

Про це повідомляє ANSA, пише “Європейська правда”.

https://www.ansa.it/webimages/news_base/2013/12/23/a86ee9ebf377b55d4d763fe4a5ee9770.webp

Магнітуда землетрусу становила 6,2, епіцентр розташувався на глибині 250 кілометрів, біля узбережжя Тірренського моря в районі Козенци.

Поштовхи відчувались також у Неаполі та в деяких муніципалітетах у районі Везувію, таких як Портічі, аж до кордонів з Салерно, а також у Базілікаті, зокрема в районах на кордоні з Калабрією, а також в Апулії та Сицилії.

У деяких населених пунктах мешканці вийшли на вулиці та почали телефонувати як до регіональної служби цивільного захисту, так і до пожежної служби, насамперед для отримання інформації.

Оперативний штаб регіональної служби цивільного захисту почав зв’язуватися з усіма мерами міст, розташованих найближче до епіцентру, але повідомлень про збитки не надійшло.

Ситуація перебуває під постійним моніторингом представників влади.

Сообщение В Італії стався потужний землетрус появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top