В Мелітополі рашисти готуються до чергових провокацій

Окупанти не припиняють ані фізичний, ані моральний терор мирних мешканців. Наразі ворог готується до чергової провокації в Запорізькій області. За інформацією місцевих жителів, від учора рашисти їздять по селах Мелітопольщини в районі Молочного лиману і залякують людей, закликають евакуюватись (звісно, до території рф) або готувати бомбосховища.

Причиною називають «обстріли з боку ЗСУ», які нібито мають відбутися найближчим часом. Як правило, використовуючи подібні заяви, рашисти мають дві мети. По-перше, таким чином окупанти намагаються остаточно деморалізувати людей, аби ті не чекали на повернення України. По-друге, це може свідчити про те, що росіянські нелюди можуть незабаром влаштувати чергову провокацію за так званим «Донецьким сценарієм».

Під «донецьким сценарієм» мається на увазі, що рашисти обстрілюють людні місця і в пропагандистських росЗмі звинувачують в тому Україну. Таким чином окупанти хочуть нагнати паніку і спровокувати мешканців тимчасово окупованих територій на ненависть до українських військ. Так само було в Донецьку – росіяни обстрілювали місто і звинувачували в цьому ЗСУ.

Диверсії і пропаганда на кривавому терорі — ось методи країни- терориста. Закликаємо всіх мешканців тимчасово зайнятих територій не вірити окупантам і їхній нікчемній брехні.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/v-melitopoli-rashysty-hotuiutsia-do-cherhovykh-provokatsiy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top