В Мелітопольському районі чоловік переслідує 16-річну школярку та погрожує: відео

Переслідування 16-річної мешканки Мелітопольського району розпочались близько пів року тому. Тоді до неї спалахнув почуттями 40-річний чоловік. Він постійно переслідує дівчину та погрожує їй, судячи з відео, які надсилає дівчині — їй дійсно може загрожувати небезпека. Переслідувач був неодноразово засуджених. Від школярки він вимагає бути разом із ним.

Про це повідомляє РІА-М.

Нині дівчина та молодший брат мешкають у бабусі в селі Степанівка. Батьки поїхали на заробітки до Польщі. Втім, коли чоловік почав не на жарт погрожувати 16-річній Валерії, мати повернулась додому, аби бути поряд. До редакції звернулась тітка дівчина, вона надала відеоматеріали та голосові повідомлення з погрозами.

Заяви до поліції не допомагали, правоохоронці не могли спіймати порушника. Чоловік поводить себе неадекватно, він чатує на дівчину біля будинку, користуючись тим, що батьків не було вдома — щодня намагався ввійти до хати.

Востаннє поліцію викликали вчора. Матеріалів, аби потягнути чоловіка до відповідальності достатньо, залишається лише чекати на дії правоохоронних органів. Деталі читайте на нашому сайті пізніше.

Читайте також: Covid-19 на Запоріжжі: за добу і області виявили 36 нових випадків

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/v-melitopolskomu-rayoni-cholovik-peresliduie-16-richnu-shkoliarku-ta-pohrozhuie-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top