В мережі продемонстрували всю “якість” перевезень пасажирів в запорізьких маршрутках (ВІДЕО)

Пасажири міських маршрутних таксі продовжують “захоплюватися” їх станом.

Мешканці Запоріжжя зіставити разом слова “комфорт” і “громадський транспорт” не можуть вже багато років. Люди обурені, що міська влада укладає договори з перевізниками, маршрутні таксі яких не пристосовані для належного перевезення пасажирів. Спочатку люди змушені годинами стояти в чергах на зупинках, а потім пересуватися в транспортних засобах, стан яких не відповідає нормам.

Так вчора, 27 лютого, громадяни зняли відео з салону автобусу, який курсує в Хортицькому районі міста і опублікували в соцмережі. На записі видно, що в одом із сидінь, м’яко кажучи, не вистачає деталей. Спинка в сидінні відсутня взагалі, а сам каркас не укріплений. Сидіти на ньому неможливо, а звуки від дотику металевих деталей чути всім пасажирам.

Відео: it_is_zp

Містяни активно почали коментувати ситуацію. Частина користувачів соцмережі намагається віджартуватися, інша – обурена. Люди вказують, що з такою “якістю” перевезень про подорожчання проїзду не може бути й мови.

Нагадаємо, на початку лютого пасажири маршрутних таксі №54 (Універсам – ТЦ “Епіцентр”) і №40 (Обласна лікарня – Річковий порт) жалілися на якість перевезень пасажирів. В салоні автомобілів сніг почав падати людям на голови.

Читайте також: У Запоріжжі під час руху з маршрутки випав пасажир і вдарився головою: соцмережі

Сообщение В мережі продемонстрували всю “якість” перевезень пасажирів в запорізьких маршрутках (ВІДЕО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-merezhi-prodemonstruvali-vsju-jakist-perevezen-pasazhiriv-v-zaporizkih-marshrutkah-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top