В мережу «злили» дані великої партії зрадників із Запорізької області (ФОТО)

У мережі виявилася інформація про чергову порцію зрадників Веселівської громади Мелітопольського району, які пішли на співпрацю із рашистами.

На цей раз хакери проекту Kiborg отримали доступ до так званого «Соціально-економічного паспорту Військово-цивільної адміністрації Веселівського району». Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Окрім керівництва фейкового органу рашистів, документи містять відомості про віджаті окупантами підприємства агропромислового та промислового комплексу, фермерські господарства, а також їхніх керівників.

Блищик Сергій Петрович (14.07.1967) – проживає за адресою смт Веселе вул.Макаренка 15 кв.1. Є директором селянського господарства «СПІЛКА ПІВДЕННИХ СЕЛЯН».

Кучерков Сергій Григорович (02.08.1965) – смт Веселе, вул.Григорія Сковороди, 7, кв.1. До повномасштабного вторгнення був директором Веселівського елеватора, проте, схоже, пішов на співпрацю із російським агресором. Має також кілька фірм, пов’язаних із вирощуванням зернових культур.

Серед іншого паспорт містить інформацію про чисельність населення, а також інші цікаві показники, які збирали окупанти.

Раніше ми повідомляли, що завдяки хакерам проекту Kiborg у мережі з’явився телефонний довідник із так званої «Військово-цивільної адміністрації» окупованої Веселівської громади Мелітопольського району Запорізької області.

У списках містяться не лише ПІБ зрадників та посада, яку вони обіймають, а й номер телефону. Крім того, хакери ідентифікували адреси деяких колаборантів. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Парфеня Віталій Миколайович — прописка у смт Веселе, вул.Первомайська, 47. Займає посаду «начальника» відділу архітектури та громадського захисту населення. Штейникова Тетяна Павлівна — має прописку у смт Веселе, вул.Чарівна, 114, кв.39. Працювала у Запорізькому обласному управлінні юстиції. Наразі — «начальниця сектору соціальної служби вдома». У її профілі в ОК місцем проживання вказано станицю Ленінградську. Часто лайкає пости з Путіним та бойовиками «ДНР».
Зінова Ірина Віталіївна (09.04.1984) – проживає у смт Веселе, вул.Козацька, буд. 42. Є «начальницею» так званого пенсійного фонду «ВГА» Веселівського району окупованої Запорізької області. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-merezhu-zlili-dani-velikoyi-partiyi-zradnikiv-iz-zaporizkoyi-oblasti-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top