В мэрии Бердянска прокомментировали возможность введения военного положения

В мэрии Бердянска прокомментировали возможность введения военного положения

Ноябрь 26th, 2018

В мэрии Бердянска прокомментировали возможность введения военного положенияВ мэрии Бердянска опубликовали официальное обращение городского головы, по поводу возможности введения военного положения на территории города и района.

Горожан просят не паниковать и напоминают, что возможное введение военного положения, не означает начало боевых действий.

В Бердянске правоохранительные органы переведены на усиленный режим работы. Подразделения Вооруженных сил переведены в полную боевую готовность. Учреждения и предприятия  города работают в штатном режиме.

Читайте по теме: Бердянский морской порт работает в штатном режиме

Администрация города и нардепы ведут работу по вопросам координации взаимодействия на уровне Бердянска с Запорожьем и Киевом, на случай введения военного положения. Народный депутат из Бердянска примет участие в закрытом совещании в столице.

Полное обращение мэра Бердянска:

«Шановні мешканці міста! Сьогодні для України дуже складний час, і ми усі занепокоєні долею українських моряків та очікуємо, їх скорішого визволення. Як наголошує Президент, Україна ні з ким не планує воювати, а ведення воєнного стану не означає оголошення війни. Це вимушена міра, яка запроваджена виключно для оборони, захисту української землі, нашої території, територіальної цілісності, суверенітету і незалежності країни.

На даний момент, адміністрація міста та народний депутат працюють над питаннями координації дій між містом, областю та столицею з підготовки до можливого введення воєнного стану на території міста та району. Ще один представник Бердянська у Верховній Раді екстрено виїхав до Києва для участі у закритій нараді з цього питання.

Так як це уперше у новітній історії Бердянська, важливо щоб окрім забезпечення обороноздатності, цивільне населення не зазнало ніяких незручностей, а життєдіяльність міста тривала у звичному режимі. На даний момент ми спільно опрацьовуємо всі можливі варіанти розвитку подій і намагаємося до них максимально підготуватися. СБУ та Збройні сили України приведені у бойову готовність “повнаˮ, правоохоронні органи переведені на посилений варіант несення служби. Підприємства ж, організації, заклади міста працюють у звичайному режимі.

Звертаюся до всіх мешканців — по можливості допомагати, не панікувати і не поширювати чутки. Ми всі маємо виконувати свою роботу і зберігати спокій.

Міський голова

Володимир Чепурний»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Источник: https://www.inform.zp.ua/2018/11/26/46473_v-merii-berdyanska-prokommentirovali-vozmozhnost-vvedeniya-voennogo-polozheniya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top