В Міненерго тривають дискусії щодо перегляду тарифу на світло в умовах пошкоджень енергосистеми

В Міністерстві енергетики тривають дискусії щодо перегляду тарифу на електроенергію для населення в умовах руйнувань в енергосистемі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заступника міністра енергетики Світлану Гринчук.

«Сьогодні рішення (щодо перегляду тарифу на електроенергію, — ред.) ще не прийнято, ще тривають підрахунки, тривають дискусії. Водночас хочу нагадати, що в нас діє пільговий механізм для побутових споживачів», — сказала вона.
Гринчук наголосила, що цей механізм скасовувати ніхто не збирається і дія покладених на ключові енергокомпанії («Енергоатом» та «Укргідроенерго», — ред.) буде продовжуватися.
«Водночас можливе незначне підвищення тарифів, але це зараз тільки обговорюється. Якщо воно і буде, то воно буде достатньо незначним для споживачів і буде продовжувати дію пільгового механізму, який компенсує вартість електроенергії для побутових споживачів», — підсумувала заступниця міністра енергетики.
Раніше в Раді заявляли, що тариф на світло для побутових споживачів має покривати собівартість виробництва електроенергії.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/267087/v-minenergo-trivajut-diskusii-shhodo-peregljadu-tarifu-na-svitlo-v-umovah-poshkodzhen-energosistemi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top