Влада забезпечила перерахування коштів комунальникам, бюджетникам і пенсіонерам Енергодара
Пенсіонери — мешканці міста енергетиків — отримали днями виплати за два весняні місяці. На черзі виплати ще за два місяці.
— Минулого тижня в повному обсязі вдалося закрити питання з виплатою пенсій за березень і травень, — повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов. — Що особливо важливо, ми змогли організувати виплату і тим пенсіонерам, які раніше отримували кошти через відділення «Укрпошти» і після початку війни не встигли оформити банківську картку. Це була найбільш незахищена на час війни категорія пенсіонерів в Енергодарі, адже через окупацію міста і припинення роботи «Укрпошти» вони залишилися без коштів. Зараз ситуацію вдалося виправити. Пенсії за квітень та червень буде виплачено найближчим часом, в поточному місяці.
Крім цього, працівники бюджетної сфери та комунальних підприємств Енергодара отримали зарплату за травень.
Як повідомляла «Індустріалка», в окупованому Мелітополі також здійснюється нарахування пенсій та заробітних плат, тільки існує проблема з переведенням виплат у готівку.
Читайте також: Російські загарбники не дають нормально жити та розвиватися тимчасово окупованому Бердянську
Читайте наші новини на сайті zprz.city.
Сообщение В місті енергетиків пенсіонери отримали пенсійні виплати за два місяці появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.
Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-misti-energetikiv-pensioneri-otrimali-pensiyni-viplati-za-dva-misyatsi
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook