В облраді розповіли, на що планують витрачати бюджетні кошти наступні три роки

Сьогодні на сесії депутати затвердили прогноз обласного бюджету на 2022-2024 роки.

Довгостроковий бюджетний план окреслив головні сфери, на які буде спрямована регіональна політика.
В 2022 та 2023 роках планується збільшення видатків на регіональні програми, які передбачають утримання та розвиток автомобільних доріг місцевого та комунального значення, вирішення житлових проблем молодих сімей та одиноких молодих громадян, учасників АТО/ООС, шляхом надання їм кредитів на придбання житла.

Також у 2022-2024 роках планується надати фінансову підтримку на утримання 3 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які підпорядковані громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості, та 4 спортивним спорудам.

В прогнозі планується збільшення бюджету розвитку на 17,3%. Таким чином очікується, що в 2022 році він становитиме понад 370 мільйонів гривень, в 2023 році понад 434 мільйони гривень і понад 471 мільйон гривень в 2024 році.

Доволі оптимістичні прогнози на наступні три роки щодо розвитку культури в Запорізькій області. Автори прогнозу передбачають пом’якшення карантинних обмежень, встановлених в Україні, і як наслідок – збільшення кількості концертів (на 5 %) та слухачів (на 8 %) у комунальному закладі «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради. Ці цифри враховували при плануванні видатків на фінансування установи.

З повним прогнозом обласного бюджету можна ознайомитись тут.

Читайте також: Немає довідки: У Запорізькій області школярку вигнали з трьох маршруток

Источник: https://forpost.media/novosti/v-oblradi-rozpovily-na-shcho-planuiut-vytrachaty-biudzhetni-koshty-nastupni-try-roky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top