В одному з найстаріших запорізьких навчальних закладів пролунав перший дзвоник

У Запорізькому професійному ліцеї залізничного транспорту відбулася святкова лінійка

Сьогодні, 1 вересня, почався новий навчальний рік. Перші дзвоники пролунали не лише в школах, а й у професійно-технічних закладах. Святкова лінійка відбулася в Запорізькому професійному ліцеї залізничного транспорту.

У Запорізькому професійному ліцеї залізничного транспорту відбулася святкова лінійка

-Наш заклад один із найстаріших у місті, — розповів «Индустриалке» директор ліцею Василь Тріпак. — Через рік ми будемо святкувати сторіччя. На сьогодні в нашому закладі навчається понад 400 дітей. Крім учнів ми маємо ще курсантів з професій: водій трамваю, водій тролейбуса. Найближчим соціальним партнером нашого навчального закладу є металургійний комбінат «Запоріжсталь» компанії Метінвест, базовим підприємством являється Запорізький електровозоремонтний завод. Ці підприємства надають нашим випускникам робочі місця. Всі наші учні, які проходять у них виробничу практику, знаходяться на оплачуваних місцях. До цих підприємств учні нашого закладу хочуть потрапити, як на практику, так і на роботу.

 Василь Тріпак

Цього року до ліцею залізничного транспорту вступили 130 учнів, які будуть опановувати п’ять різних професій. Майже всі ці професії залишаються дуже затребуваними на підприємствах нашого міста. Наприклад, для помічників машиністів тепловозів чи машиністів тепловозів завжди є вакансії на металургійному підприємстві «Запоріжсталь». Представники комбінату завжди вітають учнів ліцею з початком навчального року та дарують корисні подарунки. Цей рік не став виключенням.

Володимир Коржов.

— Ми подарували інтерактивну дошку, — відзначив начальник цеху ремонту рухомого складу управління залізничного транспорту ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Коржов. — Ця дошка дійсно необхідна для навчання. Діти повинні навчатися в сучасних та комфортних умовах. Ми кожного року даруємо цьому навчальному закладу те, що їм потрібно для навчання дітей. Бо після випуску їх учні часто приходять працювати саме на комбінат «Запоріжсталь». Від того, наскільки якісно вони будуть підготовлені, буде залежати, як вони працюватимуть на нашому підприємстві. На комбінат «Запоріжсталь» завжди потрібні добре підготовлені машиністи тепловозу. Наразі можна впевнено сказати, що всі випускники цього навчального закладу зможуть легко знайти високооплачувану роботу.

директор отримав подарунок для навчального закладу

Загалом комбінат передав інтерактивні дошки 28 навчальним закладам. Загальні витрати склали 500 тисяч гривень.

Учень 519 групи Андрій Букач вчиться на помічника машиніста тепловоза. Обираючи професію, хлопець прислуховувався до порад друзів.

Андрій Букач

— Мені сподобалася ця професія, — каже Андрій.- Мені подобаються тепловози, керувати ними. Після закінчення навчання мрію працевлаштуватися на комбінат «Запоріжсталь». Я ще не відвідував це підприємство, але є знайомі, які працюють на «Запоріжсталі». Я знаю, що там висока заробітна плата та гарні умови праці.

пролунав перший дзвоник

Під час святкової лінійки адміністрація закладу та гості привітали всіх учнів з початком навчального року. Першокурсниця та випускник дали перший дзвоник. Після чого учні розійшлися по аудиторіях та класах на перший цього року урок.

Читайте також: Представники Німеччини зацікавилися запорізькими фахівцями робітничих професій.

Фото автораСообщение В одному з найстаріших запорізьких навчальних закладів пролунав перший дзвоник появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-odnomu-z-naystarishih-zaporizkih-navchalnih-zakladiv-prolunav-pershiy-dzvonik

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top