Доки одні школярі б’ються до напівсмерті, інші знімають колотнечу на телефон та хизуються у соцмережах. Статистика свідчить: 67% українських школярів стикалися з проблемою булінгу. І з кожним роком бійки між дітьми стають частішими та жорстокішими. Аби цього уникнути, у навчальних закладах міста влаштовують профілактичні заняття. Сьогодні це – навчально-виховний комплекс «Мрія».
Із жорстокими побоями, цькуванням, приниженням діти стикаються на рідному подвір’ї та у стінах навчальних закладів. Згідно із законом, цькування тягне за собою адміністративну відповідальність, — наголошують фахівці.
Жертвою булінгу вважають не лише дитину, якій завдали тілесних ушкоджень, а й дитину, яка потерпає від знущань психологічного чи економічного характеру.
Стати жертвою цькування — може кожен, для цього вагомих підстав не потрібно, — кажуть психологи. Достатньо бути новачком у класі, не подобатися одноліткам або педагогам. Причин, чому дитину можуть цькувати багато, втім наслідок один — моральне, економічне та психологічне насилля.
Для боротьби з проявами насильства в ігровій формі дітям розповіли про види, ознаки булінгу та відповідальність за це, аби формувати навички колективної роботи та заохочувати учнів підтримувати один одного.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-odnomu-z-navchalnih-zakladiv-zaporizhzhya-proveli-interaktivnij-urok-stopbuling/
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook