В одному з районних відділів соцзахисту Запоріжжя ігнорують проблемні звернення

Мати дитини з інвалідністю звернулася до соцзахисту: спочатку казали передзвонити в інший день, а потім почали ігнорувати дзвінки з її номеру. Дізнатися, як просувається їхнє питання, жінка змогла лише тоді, коли подзвонила з номера чоловіка.

До редакції Форпост звернулася Юлія, про сина якої ми вже писали. В Андрія онкологія, зараз хлопчик проходить лікування в Києві, тож посвідченням, яке зазначає, що в Андрія інвалідність, користуються регулярно.

Ще на початку червня, після приїзду до дому з чергового блоку хіміотерапії, Юлія закинула речі до пральної машини, і не зчулася, як випрала посвідчення. Жінку охопив розпач, та сенсу картати себе не було — що трапилося, то трапилося. Посвідчення ж треба було виправляти. Звернулися за місцем мешкання до Комунарського відділу соцзахисту, сподіваючись на розуміння й швидке вирішення проблеми.

В соцзахисті спочатку пропонували виписати довідку, що посвідчення втрачене. Та якщо отримати довідку, то до неї потрібно постійно додавати документи, що посвідчують особистість. Нове ж посвідчення видавати відмовлялися, мотивуючи тим, що бланків замало — усього 50 штук на весь район до кінця року. Але ж хто сказав, що працівники соцзахисту мають право вирішувати кому їх давати, а хто обійдеться?

Юлії сказали передзвонити. Але вже наступного разу слухавку брати перестали. Вона дзвонила у сусідній кабінет — там казали, що всі на місці, всі працюють, дзвоніть. Але слухавку ніхто так і не брав. Як виявилося, жінка дзвонила на мобільний номер. Тож скоріш за все її заблокували, чи поставили в ігнор. Свої здогадки Юлія змогла підтвердити, коли подзвонила з телефона чоловіка і змогла додзвонитися. Наполегливість дала результат — вже вчора, 23 липня, Андрій отримав нове посвідчення. Але осад лишився:

Повинні пояснювати, якщо видають тимчасово довідку, чи буде вона діяти, чи можна за довідкою проїхати в транспорті і в подальшому використовувати, для надання пільги. А то питаю, відповідають не знаємо. А хто знає. Куди людині звернутися за кваліфікованою консультацією. Коли у дитини онкологія, мами знаходяться в стресі постійному, не дивлячись на те, що мама посміхається, вирішує проблеми. Я дзвонила на початку липня така ж ситуація, то зайнято, то поза зоною, то не беруть. І ми вдома були півтора тижні і не могла додзвонитися. І приїхали ми в четвер, те ж саме. У п’ятницю попросила чоловіка зі свого телефону зателефонувати, відразу додзвонився.

Читайте також: Запорізький рятувальник одружився на дівчині, якій освідчився під час пожежі

Источник: https://forpost.media/novosti/v-odnomu-z-rayonnykh-viddiliv-sotszakhystu-zaporizhzhia-ihnoruiut-problemni-zvernennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top