В окупованих населених пунктах Запорізької області росіяни шукають українських партизанів

В окупованих містах і селах розвивається партизанський рух опору

У тимчасово окупованих містах і селах Запорізької області активно розвивається партизанський рух опору. Люди не бажають коритися окупаційній владі і переходять у підпілля, завдаючи втрат ворогу та наносячи шкоду їхнім стратегічним об’єктам.

Так, тиждень тому в смт Якимівка партизани підірвали залізничний міст, яким окупанти доставляли зброю та паливо з Криму. Після цього росіяни стали активно шукати так званих «диверсантів». Для цього вони провели численні обшуки у Мелітополі, Якимівці та інших населених пунктах Мелітопольського району. Обшуки проводили і у приватних будинках, і на підприємствах.

Українське підпілля діє також і в Бердянську. Нещодавно місцеві мешканці чули постріли поблизу порту. Після цього російські військові почали активно проводити обшуки по місту, шукаючи тих, хто відкрив стрільбу. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Нагадаємо, що окупаційна влада Енергодара заборонила виїжджати з міста керівникам Запорізької АЕС. Заборона стосується як поїздок в особистих справах, так і у службових.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що окупанти викрали голову Новобогданівської громади Мелітопольського району. В полоні він знаходиться вже шостий день.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение В окупованих населених пунктах Запорізької області росіяни шукають українських партизанів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanih-naselenih-punktah-zaporizkoyi-oblasti-rosiyani-shukayut-ukrayinskih-partizaniv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top