В окупованій Кирилівці новий гауляйтер (ФОТО)

З 26 січня у Кирилівську, яку так званий губернатор Запорізької області Є. Балицький, приєднав до Мелітополя, змінився гауляйтер.

Про це повідомляє «РІА М», передає «Акцент».

Місцевого бізнесмена-колаборанта Андрія Назаренка на прізвисько «креветка» на цій посаді змінивРоман Анатолійович Павленко. З сьогоднішнього дня він приступає до своїх обов’язків. Поки що новий голова Кирилівської адміністрації працює з приставкою в.о.

Призначає гауляйтерів у населених пунктах, приєднаних до Мелітополя, своїм розпорядженням уже так звана голова Мелітопольського округу Галина Данильченко. Звичайно, призначає тих, кого затвердить її шеф Є. Балицький.

Роман Павленко не місцевий. Крім того, що поміняли гауляйтера в Кирилівці, закрили комунальне господарство, яке обслуговувало селище, а всю техніку перегнали до Мелітополя. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У Бердянську банда грабує будинки місцевих, — ЗМІУ Мелітополі комунальниця допомагає окупантам «віджимати» підприємства (ФОТО) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-okupovanij-kirilivtsi-novij-gaulyajter-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top