В окупованому Мелітополі на ринках дешеві овочі та ціни у двох валютах

Ціни на сезонні овочі на ринках Мелітополя доступні для містян

В окупованому Мелітополі ціни на сезонні овочі та фрукти лишаються низькими. Дорогий цього року тільки дефіцитний персик, через неврожай цієї культури, та ягоди.

В розпал літа на ринках Мелітополя в широкому асортименті представлені овочі та фрукти, які вирощені в регіоні. Кабачок продають за 8 грн/кг, картоплю — за 10-12 грн/кг, цибулю та моркву — за 15 грн/кг, помідори в залежності від сорту та розміру — за 15-25 грн/кг, буряк, кабачок, капуста — 10 грн/кг. Найдорожчі — баклажани, які коштують 70 грн/кг.

ціни на продукти

Місцеву черешню пропонують за ціною 10 грн/кг, агрус — 80 грн/кг, малину — 100-120 грн/кг, сливу — 180 грн/кг. Персики різних сортів коштують від 180 грн/кг, за інжирний, наприклад просять 220 грн/кг. Абрикос коштує від 45 до 175 грн/кг.

ціни на продукти

Можна зустріти на ринку і молочні продукти. Творог за ціною 60 грн/кг, домашній адигейський сир — 200 грн/кг, бринзу — 170 грн/кг. В асортименті яйця — за десяток пропонують віддати від 20 до 40 гривень.

ціни на продукти

Деякі продавці пишуть ціну в двох валютах, але більшість містян все-таки розраховуються гривнею. Можна знайти на ринку цукор по 45 грн/кг, згущене молоко — 55 гривень банка, каву від 170 до 220 гривень за пачку, різні приправи від 10 до 20 гривень.

ціни на продукти ціни на продукти

Туалетний папір на ринку можна придбати за 11 грн рулон, а блок сигарет аж за 300 гривень. Ці товари, як і деякі продукти харчування російського виробництва.

ціни на продукти

Читайте також: Мешканка окупованого міста Запорізької області вигнала зі своєї квартири сім’ю бурятів

 Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение В окупованому Мелітополі на ринках дешеві овочі та ціни у двох валютах появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanomu-melitopoli-na-rinkah-deshevi-ovochi-ta-tsini-u-dvoh-valyutah

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top