В окупованому місті на Запоріжжі партизани влаштували «дошку ганьби» для колаборантів (ФОТО)

В тимчасово окупованому Мелітополі активно продовжується партизанський опір. Місцеві мешканці продовжують власноруч і всіма способами вести боротьбу з окупантами, передає «РІА Мелітополь».

В останні дні партизани працювали для того, щоб пошкодити залізничні шляхи, якими російські загарбники користуються для перевезення озброєння та особистого складу, а також для вивезення на зворотному напрямку награбованого майна в Мелітополі.

Також вони регулярно розвішують на вулицях міста звернення до військових рф та коллаборантів. Більше всього листівок адресовано для місцевих гауляйтерів – балицького та данильченко.

Крім того, днями партизани влаштували для колаборантів «дошку ганьби». Вони розклеїли фото всіх, хто допомагає ворогу і сприяє видачі російських паспортів. В тексті листівок їм нагадали, що ЗСУ вже близько, а тому їм доведеться відповідати за державну зраду.

Источник: https://subbota.ua/news/183749/v-okupovanomu-misti-na-zaporizhzhi-partizani-vlashtuvali-doshku-ganbi-dlya-kolaborantiv-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top