В окупованому місті на Запоріжжі рашисти призначили свого куратора від кремля: подробиці (ФОТО)

Влада окупованого Севастополю планує керувати Мелітополем. Зокрема, на всі окуповані території рашисти поставили своїх «смотрящих», передає «РІА Мелітополь».

Так, курирувати Мелітополем буде влада Севастополя, Бердянськом – тверська область, Пологівським районом – пензенська область, Василівським районом – новгородська область.

Вже відомо, що дехто михайло развожаєв, призначений кремлем губернатором окупованого Севастополя, заявляє про великі плани щодо Мелітополя. Він чекає на проведення псевдо-референдуму, результати якого, скоріше за все, будуть сфальсифіковані, та збирається «допомагати налагоджувати мирне життя» Мелітополю.

Не виключено, що фейковий референдум рашисти будуть проводити за старою російською схемою. До Мелітополя навезуть тисячі гастролерів, які будуть кидати бюлетені за приєднання до росії та давати інтерв’ю пропагандистам під виглядом місцевих мешканців.

Источник: https://subbota.ua/news/185248/v-okupovanomu-misti-na-zaporizhzhi-rashisti-priznachili-svogo-kuratora-vid-kremlya-podrobiczi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top