В окупованому місті Запорізької області росіяни розпочали «націоналізацію» житла

У Мелітополі окупаційна влада вишукує вільне житло та заселяє до нього своїх прихильників

Окупанти у Мелітополі продовжують обхід районів і паралельно з переписом населення дізнаються про тимчасово вільне житло. До нього вселяються родини військових та ті, хто працює на загарбників.

Інформацію про фактичну «націоналізацію» житла в окупованому Мелітополі розповсюдив міський голова Іван Федоров. За його даними, окупаційна влада обстежує житловий фонд.

— Ворог проводить тотальний перепис населення, а також з’ясовує, коли оформлене право власності на житло, чи договори купівлі/продажу, — уточнив в ефірі національного телемарафону Іван Сергійович. — Якщо документи зроблені до 19 лютого, то вони окупантами не визнаються, і ці квартири чи будинки можуть відбиратися, а до них заселятися росіяни. І це викликає занепокоєння у мешканців.

До того, з Мелітополя надходила інформація, що окупанти завдяки старшим по будинках отримували списки квартир, власники яких евакуювалися з міста. Такі також займали росіяни. Одним з прикладів поділилася підприємниця Лера Бородіна.

— Моя знайома виїхала з Мелітополя і вже за тиждень прийшли хлопці, виламали двері, сказали сусідам, що квартира була замінована, а вони її розміновують і вже поселили там інших людей, — пише Бородіна. — І багато з тих, хто виїжджав з Донецька 8 років тому підтвердять, що окупанти так роблять завжди. Традиція така у них.

націоналізація квартир

Читайте також: Для людей з окупованих населених пунктів шлях до Запоріжжя триває кілька днів

 Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение В окупованому місті Запорізької області росіяни розпочали «націоналізацію» житла появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanomu-misti-zaporizkoyi-oblasti-rosiyani-rozpochali-natsionalizatsiyu-zhitla

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top