В окупованому місті Запорізької області з’явились «шептуни»-пропагандисти

Загарбники намагаються чинити тиск на мелітопольців за допомогою сусідів

В Мелітополі під час звичайних прогулянок містом можна зустріти пропагандистів в особі пересічних громадян. У бесідах такі «гості» намагаються впевнити, що місто полишено напризволяще.

— Мешканці Мелітополя зазначають, що у місті з’явилося багато незнайомих людей, які розповсюджують плітки. Їх завозили перед 9 травня із Криму та так званої ЛДНР. Селять у порожніх будинках та квартирах. Привезені працюють по міських ринках, у скверах та парках — підсідають до людей і виводять їх на розмови, щоб нав’язати думки про те, що в місті вже нібито 60 відсотків населення перейшли на бік росії і що Україна вже забула про Мелітополь, — повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Тим часом міська влада, яка працює з Запоріжжя, а також керівництво країни постійно наголошує, що всі окуповані території будуть звільнені. Тож зрозуміло, що головне завдання загарбників підірвати віру людей і змусити їх до співпраці на різних рівнях. Але дехто з мелітопольців йде не це за власним бажанням. що стосується, наприклад, працівників поліції. 15 правоохоронців вступило до фейкової «народної міліції». Також вони викрали і користуються службові авто, які були віділені місту незадовго до початку повномасштабної війни.

Читайте також: Через підступність росіян на блокпосту у Василівці — критична ситуація з евакуйованими

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение В окупованому місті Запорізької області з’явились «шептуни»-пропагандисти появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-okupovanomu-misti-zaporizkoyi-oblasti-z-yavilis-sheptuni-propagandisti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top