«В пух і прах»: «ДНРівець» розповідає жінці, як їх розтрощили на Запоріжжі. Аудіо

«Розбили в пух і прах» — «ДНРівець» розповідає жінці про важкі бої з українськими захисниками на сході Запорізької області.

З перехопленної телефоної розмови співробітниками ГУ розвідки Міноборони України, відомо, що їхній підрозділ «розбили в пух і прах». — велика кількість поранених та загиблих: «Зранку як почали є… (обстрілювати) до 12 дня. Хоч би раз підтримали! Не знаю, зараз буде вирішуватися питання. Ми всі пішли у відмову. Більше нікуди ніхто. З мінометів, з чого тільки не крили. На евакуацію сказали, а потім приїхали – а чого позиції залишили? Нехай вертаються. Та йдіть ви на… (геть). Вам треба, ви й вертайтеся.

Вони ні з того ні з сього зайшли, просто оточили і як дали пиз… (прочуханки). Просили по рації, тупо х… забили (зневажили). Кинули через… А потім – та вертайтеся! Там нікого нема. А пацани там неподалік були, росіяни звідти на ногах вй… (тікали). Комбат наш російський, не довезли. Хороший хлопець. Тільки 30 відзначили».

Источник: https://forpost.media/vijna/v-pukh-i-prakh-dnrivets-rozpovidaie-zhintsi-iak-ikh-roztroshchyly-na-zaporizhzhi-audio.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top