В Росії випустили літаки з двигуни виробництва «Мотор Січі» – ЗМІ

Запорізький завод «Мотор Січ» неодноразово викривали в постачанні в країну агресора деталей для російських літаків, які не виключено, можуть використовувати проти українських військових.

Таганрозький авіаційний науково-технічний комплекс ім. Барієва провів випробування нового літака-амфібія «Бе-200ЧС» для ВМФ Росії. За інформацією російського видання «Новая газета», двигуни для техніки для техніки постачає українське підприємство «Мотор Січ», хоча у 2018 році в державних інтересах Україна заборонила співпрацю з РФ.

Зазначено, що у 2018 році у «ТАНТК» ім. Берієва підписав контракт з американською компанією «Seaplane Global Air Service» на постачання 10 літаків для роботи у США. Сторони домовилися, що на перших двох машинах стоятимуть двигуни заводу запорізького виробництва, а інші вже французько-російськими агрегатами SaM146.

Літак здатний за 20 секунд набирати до 12 тонн води й скинути їх на осередки пожежі. Згодом лайнер був удосконалений не тільки для гасіння, а й для патрулювання пожежонебезпечних територій. З 2003 року Бе-200 використовується для гасіння лісових пожеж та в Росії, і за кордоном.

Читайте також:

США підшукує для Богуслаєва інших покупців заводу «Мотор Січ»

Стали відомими деталі покупки заводу Мотор Січ китайцями

Антимонопольний комітет взяв паузу в справі про продаж “Мотор Січі”

Міська рада Запоріжжя розгляне питання взяття на баланс майна ПАТ “Мотор Січ”

Сообщение В Росії випустили літаки з двигуни виробництва «Мотор Січі» – ЗМІ появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-rosii-vipustili-litaki-z-dviguni-virobnictva-motor-sichi-zmi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top