В СБУ вважають сьогоднішню ситуацію на заводі “Мотор Січ” – рейдерським захопленням: коментар

Сьогодні, 31 січня, на території ПАТ “Мотор Січ” мали проходити збори акціонерів підприємства, яке анонсували китайські інвестори і український бізнесмен Олександр Ярославський. 

Близько 20-30 акціонерів ПАТ “Мотор Січ” приїхали до заводу з самого ранку. Люди повідомили, що дізналися про збори завдяки інформації у ЗМІ. За їх словами, згідно із законом, акціонери мали напередодні отримати лист з інформуванням про майбутній захід, але цього так і не було зроблено. Потрапити всередину підприємтсва громадянам так і не вдалося – їх очікували лише зачинені двері та близько 20 мітингуючих. Робітники заводу тримали в руках плакати “Закон на стороні Мотора”, “Стоп свавіллю”. Пізніше під будівлю заводу приїхали співробітники Київського відділення СБУ. Вони виламали двері і увійшли всередину приміщення.

В Службі Безпеки України офіційно прокоментували дану ситуацію. На думку СБУ, співробітники сьогодні блокували спробу рейдерського захоплення ПАТ “Мотор Січ” з боку компаній, які підконтрольні бізнес групі Олександра Ярославського та громадянину КНР Ван Цзину. В СБУ вважають, що основною метою дій представників компанії “Skyrizon Aircraft Holdings Limited” була зміна правління та наглядової ради заводу з подальшим встановленням контролю над підприємством.

Вказано, що силовики діяли в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст.14, ст.113 КК України. На даний час тривають невідкладні слідчі дії.

Читайте також: Запорізький автомобільний завод буде збирати автомобілі південнокорейської компанії КІА

Сообщение В СБУ вважають сьогоднішню ситуацію на заводі “Мотор Січ” – рейдерським захопленням: коментар появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/v-sbu-vvazhajut-sogodnishnju-situaciju-na-zavodi-motor-sich-rejderskim-zahoplennjam-komentar.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top