В Широковской громаде объяснили скандал вокруг колодца старосты Владимирского

Оказывается, староста села Владимирское не платит за воду.

На официальной странице Широковской громады опубликовали свою версию событий вокруг скандала с закатыванием в асфальт колодца старосты Владимирского Сгежанны Богдановой. Приводим полный ответ.

🌱Зараз буде дуже ажливий текст.
Ви знаєте, що ми завжди намагаємось максимально інформувати вас про все, що відбувається у Широківській громаді.
Ми цінуємо репутацію нашої команди, готові відстоювати її усіма законними методами і не дозволимо маніпулювати чесним ім‘ям голови і працівників інших підрозділів у чиїхось власних інтересах, з метою отримання політичних або фінансових дивідендів.
Тому вважаємо за потрібне дещо прояснити.

Сьогодні на деяких сайтах з’явились публікації замовного характеру, які спрямовані на дискредитацію голови нашої громади Дениса Коротенка. У них йдеться про нібито «тиск» по відношенню до старости Володимирівського округу Сніжани Богданової. Офіційно заявляємо, що інформація, вказана у цих «публікаціях», є замовною і неправдивою, такою, що ганьбить честь і ділову репутацію нашої громади.

Розцінюємо вихід цих наклепницьких матеріалів як початок передвиборчої гонки, спробу ввести в оману громадськість, і, зрештою, тиск на суд.
А тепер по пунктах:

1. КП «Благводсервіс» Широківської громади дійсно подало до суду на Сніжану Богданову щодо відшкодування заборгованості за послуги з водопостачання. Виявилось, що людина, яку жителі обрали старостою Володимирівського, вирішила, що чомусь краща за своїх виборців і може дозволити собі не платити за воду, як її односельці. Всі матеріали докладені до судового позову. Самовільні врізки, безоблікове використвння води, — все зафіксовано. Фактично за неї платили інші жителі громади, яких вона тепер намагається ввести в оману, маніпулюючи і прикриваючи свої дії нібито активною громадською діяльністю. Але так не вийде. Закон один для всіх, і староста нічим не краща за жителів. Всі мають сплачувати за послуги. Незалежно від статусу, посади, заробітку чи впливовості.

2. Наголошуємо, що голова громади Денис Коротенко не втручається у діяльність комунальних підприємств та установ громади. Ситуація з судовим позовом про стягнення відшкодування за воду — це площина стосунків пані Богданової з КП громади, а не особисто з головою. Зараз засобами замовних статей Сніжана Богданова намагається, переслідуючи власні корисливі цілі, дезінформувати громадськість і перевести свої цивільно-правові питання щодо оплати комуналки у політичну площину, сформувати громадську думку про себе як про «мученицю» і «хрупку жінку», на яку здійснюють тиск через «активну громадянську позицію». У матеріалах справи є вся фіксація і всі появи «громадянської позиції» пані Богданової, яка обов’язково будуть оприлюднені після рішення суду. Замовні статті ми розцінюємо як прояви тиску на суд і маніпуляцію громадською думкою. Ми вже не говоримо про моральний бік справи і приклад для жителів…

3. До останнього не хотіли виносити ситуацію на громадське обговорення, але, на жаль, розвиток подій перейшов за межі здорового глузду. Ще раз наголошуємо, жоден з так званих представників ЗМІ при підготовці матеріалів по цій темі не звертався за офіційними коментарями ані до керівництва громади, ані до керівництва КП «Благводсервіс» громади.
P.S. У будинку директора КП«Благводсервіс» Дениса Міхайлова сьогодні вночі вибито шибки.

Источник: http://akzent.zp.ua/v-shirokovskoj-gromade-obyasnili-skandal-vokrug-kolodtsa-starosty-vladimirskogo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top