В сім’ї запорізького дитячого кардіолога сталася трагедія: терміново потрібна допомога

Чоловік кардіолога-педіатра знаходиться у важкому стані, і повторний крововилив може привести до летального результату.

1 лютого в сім’ї запорізького дитячого кардіолога і педіатра Олени Лисецької, яка допомогла сотням дітей, сталася трагедія. У її чоловіка – 35-річного Олексія спонтанно розірвалася судина в головному мозку, внаслідок чого утворився крововилив під оболонки головного мозку.

Олексій з ранку вирушив на роботу на своєму авто, і коли після обіду він тривалий час не виходив на зв’язок, Олена самостійно почала його шукати. У поліції запоріжанці запропонували поїхати додому, і чекати його там, але вона відчувала, що з чоловіком щось сталося …

Коли Олена після кількох годин пошуків знайшла чоловіка в машині на одній зі стоянок міста, він нічого не пам’ятав і був уже в тяжкому стані. Його терміново госпіталізували в 5-у міську лікарню, де оперативно з’ясували, що у пацієнта розірвалася судина в головному мозку, в результаті чого утворився крововилив.
Запорожцю діагностували розрив аневризми базилярної артерії головного мозку. Субарахноїдальний крововилив.

На даний момент Олексію терміново потрібна дорога операція, а у сім’ї немає можливості зараз її оплатити. Олена працює в чотирьох медичних закладах міста, і щодня допомагає сотні діткам, але зараз їй самій потрібна допомога, щоб врятувати чоловіка і батька свого сина. За словами медиків, при повторному крововиливі чоловік може не вижити.

Олена не впорається без фінансової допомоги небайдужих громадян, тому звертається до всіх з проханням її підтримати.

Номер карти Приватбанка:  5168 7573 8770 4812 Лисецька Олена Вікторівна

Читайте також: Знайшли винного: перші результати розслідування нічної пожежі в інфекційній лікарні

Сообщение В сім’ї запорізького дитячого кардіолога сталася трагедія: терміново потрібна допомога появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/v-sim-i-zaporizkogo-ditjachogo-kardiologa-stalasja-tragedija-terminovo-potribna-dopomoga.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top