В спальному районі Запоріжжя зливали відходи: перевірка не знайшла порушення

Жителі Південного мікрорайону забили на сполох: невідомі на асенізаторській машині зливали відходи в рекреаційній зоні просто на землю.

За повідомленням мешканців Південного мікрорайону на початку травня невідомі більше тижні приїжджали асенізаторською машиною в рекреаційну зону. Відходи зливали просто на землю! Що це за відходи й хто дав дозвіл зливати їх сюди — досі не відомо. Однак сьогодні, 1 червня, Національна поліція в Запорізькій області повідомила, що Державна екологічна інспекція Південного округу склала акт, згідно з яким перевищень забруднюючих речовин у пробах ґрунту не встановлено.

Кричущий випадок незаконного поводження з рекреаційними об’єктами не поодинокий. Як ми вже писали днями, місцеві мешканці почали скаржитись на те, що в Приморському Посаді невідомі встановили шлагбаум та вимагають гроші за в’їзд до пляжу. Відпочиваючих це не влаштувало і в мережі набули резонансу повідомлення про «бізнесменів».

Читайте також: На Запоріжжі службовця підозрюють в розтраті 340 тон державного палива: прокуратура

Источник: https://forpost.media/novosti/v-spalnomu-rayoni-zaporizhzhia-zlyvaly-vidkhody-perevirka-ne-znayshla-porushennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top