В той час, як державний коронавірусний фонд витрачався не за цільовим призначенням або банально розкрадався, невирішеними так і залишились найпростіші питання, – Ігор Артюшенко

В ефірі телеканалу «Прямий» обговорили перспективи відкриття навчальних закладів з 1 вересня.

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко задався питанням, за які кошти вчителі і учні будуть забезпечуватися засобами індивідуального захисту.

–  Не вирішені навіть елементарні маленькі питання. Хоча маленькі вони в масштабах країни, а по кишені б’ють конкретним людям.

Можливо відкривати школи з першого вересня – правильно, бо батькам потрібно працювати, а з дитиною треба сидіти. Але виникає питання –  маски і антисептики, за який кошт вони закуповуються? Бо на сьогоднішній день я розумію грошей на це в бюджетах немає. Тож  чиїм коштом це буде відбуватися? Як завжди за гроші батьківських комітетів чи коштом зарплатні вчителів?

– В той час, як витрачався не за цільовим призначенням або банально розкрадався державний коронавірусний фонд, невирішеними так і залишились найпростіші питання. – підсумував політик.

Сообщение В той час, як державний коронавірусний фонд витрачався не за цільовим призначенням або банально розкрадався, невирішеними так і залишились найпростіші питання, – Ігор Артюшенко появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-toj-chas-jak-derzhavnij-koronavirusnij-fond-vitrachavsja-ne-za-cilovim-priznachennjam-abo-banalno-rozkradavsja-nevirishenimi-tak-i-zalishilis-najprostishi-pitannja-igor-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top