В центрі Запоріжжя українофоб Іванов встановив пам’ятний знак “зеленим чоловічкам”, прикрився РПЦ

фото — Богдан Василенко

Головний русофіл Запоріжжя Андрій Іванов вирішив вкотре продемонструвати своє політичні погляди та відверто плюнути українцям в обличчя.

На одному з найулюбленіших місць паломництва шанувальників “СРСР” та “Руского міра” Андрій Іванов демонстративно встановив пам’ятний хрест “зеленим чоловічкам”, що в травні 2014 року влаштовували в Одесі провокації з метою створення чергової республіки.

На Алеї трудової слави українофоб пропонує згадувати сепаратистів, що загинули в будинку профспілок 2 травня 2014 року. І мабуть – бути в скорботі…

Нагадаємо, тоді, до Одеси прибула група російських найманців для розхитування ситуації. Втім, українці про це знали та добре підготувалися. Під час демонстрації розпочалася бійка між проукраїнсько налаштованими громадянами, ультрас футбольних клубів «Чорноморець» та «Металіст» з одного боку й проросійськими колабораціоністами з іншого боку. Протистояння почалися в центрі міста на вулицях Грецькій, Дерибасівській, Грецькій площі, а згодом перейшли у гоніння проросійських колабораціоністів по більшій частині центра міста на їхнє місце дислокації – Куликове поле. Саме там, на Куликовому полі, було найбільше жертв, зокрема, через підпал Будинку профспілок, в якому вони сховались, – нагадує події цих днів Вікіпедія.

Візуально пам’ятний знак розташований на території храму РПЦ, але на разі достеменно не відомо у чиїй власності ділянка – комунальній чи церковній. Керівник управління внутрішньої політики Владислав Ніколаєнко ситуацію прокоментував:

“Заява, з проханням отримання дозволу для встановлення об’єкту, до управління внутрішньої політики від Іванова не надходила. Ми знаємо про факт встановлення хреста і будемо сьогодні з’ясовувати чи є в діях Андрія Іванова  порушення. Якщо шматок землі, на якому розташований хрест знаходиться у комунальній власності – об’єкт знесуть найближчим часом. Якщо ж це земля церкви, тоді ми будемо вимагати офіційного листа від установи, де мають вказати, що дії Іванова є узгодженими і заперечень ніхто не має. У цьому випадку ми не матимемо права втручатися”.  – пояснив Владислав Ніколаєнко.

У ситуації обіцяють розібратися протягом сьогоднішнього дня, тож вже ввечері знатимемо хто допустив подібне неподобство в Запоріжжі.

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-v-centri-zaporizhzhja-ukrainofob-ivanov-vstanoviv-pam-jatnij-znak-zelenim-cholovichkam-prikrivsja-rpc-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top