В Туристичному інформаційному центрі презентували Зелену карту Запоріжжя

Потім всю інформацію про екофрендлі-об’єднання школярі нанесли на карту за допомогою QR-кодів. Ознайомитись з мапою можна і в електронному варіанті.

У створенні «Зеленої карти» брали участь 10 учнів. Керівники проекту – громадська організація «Екосенс», яка ініціювала школу робототехніки»Smart Kids.

Проект «Зелена карта» реалізували завдяки перемозі у конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто». На виділені кошти, дітей змогли забезпечити необхідною технікою, залучити до створення карти дизайнера та роздрукувати її у такому великому форматі.

Для цієї великої карти планують влаштувати подорож навчальними закладами та бібліотеками міста, щоб про екофрендлі-організації дізналось якомога більше людей. Підтримує подібні ініціативи і міська влада.

Зараз на карту нанесено 80 підприємств, організацій, ОСББ, зелених куточків міста, тощо. Дізнатися інформацію про них можна, відсканувавши QR—код, або натиснувши на локацію в електронному варіанті карти. Її творці кажуть, що кількість таких «зелених» місць може змінюватись. Тож, якщо ви знаєте про тих, кого на карті ще немає, – повідомте представників громадської організації «Екосенс».

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-turistichnomu-informatsijnomu-tsentri-prezentuvali-zelenu-kartu-zaporizhzhya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top