В Україні через обстріли відключили від мережі три АЕС, а Запорізька АЕС – у блекауті

Сьогодні, 23 листопада, через російські ракетні удари від української електромережі відключилися Рівненська, Південноукраїнська та Хмельницька АЕС.

Про це повідомляється у заяві «Енергоатому».

«Через зниження частоти в енергосистемі України на Рівненській, Південноукраїнській та Хмельницькій АЕС спрацював аварійний захист, внаслідок чого всі енергоблоки були автоматично відключені. Наразі вони працюють у проєктному режимі, без генерації у вітчизняну енергосистему», — розповіли в компанії.

В «Енергоатомі» заспокоюють українців, що радіаційний фон на майданчиках цих АЕС та прилеглих територіях не змінився. Усі показники в нормі. Як зазначають у компанії, подача електроенергії відновиться, коли нормалізується робота енергосистеми.

«Також через зниження частоти було зупинено живлення власних потреб Запорізької АЕС з енергосистеми України. Станція перейшла в режим повного блекауту. Усі дизель-генератори – у роботі. Радіаційний фон на майданчику ЗАЕС залишається в нормі», – повідомили в компанії.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-ukraini-cherez-obstrily-vidkliuchyly-vid-merezhi-try-aes-a-zaporizka-aes-u-blekauti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top