В Україні держбанк здійснив зміни в керівництві правління

АТ «Укрексімбанк» є акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету Міністрів.

У державному «Укрексімбанку» завершився конкурсний відбір на заміщення деяких вакантних посад у керівній команді членів Правління банку. За результатами відкритого конкурсного відбору до складу Правління банку після погодження Національним банком України приєднаються троє висококваліфікованих професіоналів з багаторічним досвідом роботи у банківській сфері.

Павел Гашковець обраний переможцем конкурсу на посаду члена Правління з питань організації роботи з проблемними активами. Павел має понад 25 років керівного досвіду у банках України, Австрії, Італії, Казахстану і Чехії.

Максим Земляний визначений переможцем конкурсу на посаду члена Правління з питань операційної діяльності. Максим обіймав керівні посади у банківській сфері в Україні понад 20 років, має практичний досвід забезпечення стійкості роботи банків у період повномасштабного вторгнення.

Світлана Агєєва стала переможницею конкурсного відбору на посаду члена Правління з питань фінансів банку. Світлана є досвідченою фахівчинею у сфері фінансового планування та аналізу. Експертиза Світлани включає більш ніж 10-річну роботу на посаді фінансової директорки в українських та європейських банках.

Павел Гашковець, Максим Земляний та Світлана Агєєва розпочнуть роботу на відповідних посадах після погодження їх кандидатур Національним банком України. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-ukrayini-derzhbank-zdijsniv-zmini-v-kerivnitstvi-pravlinnya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top