Президент України Володимир Зеленський підписав Закони про подовження воєнного стану та мобілізації до 9 травня 2025 року.
Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.
Дати та стан проходження: | Закон підписано |
---|---|
05.02.2025 | Розсилання акта |
05.02.2025 | Повернуто з підписом від Президента України |
Нагадаємо, Верховна Рада 15 січня проголосувала за внесені Президентом законопроєкти про подовження терміну дії воєнного стану та загальної мобілізації до 9 травня 2025 року.
Зауважимо, від лютого 2022 року парламент за поданням президента що три місяці продовжує дію воєнного стану і мобілізації. Тож воєнний стан та мобілізація в Україні тривають майже три роки від початку повномасштабного вторгнення Росії.
До слова, раніше народний депутат Ярослав Юрчишин пояснив, чи скасують воєнний стан у разі потенційного припинення бойових дій.
https://tsn.ua/politika/v-ukrayini-podovzhili-voyenniy-stan-i-mobilizaciyu-zelenskiy-pidpisav-zakoni-2760222.html
Сообщение В Україні подовжили воєнний стан і мобілізацію: Зеленський підписав Закони появились сначала на Газета МИГ.