В Україні представили мобільний додаток перевірених новин Virno

Застосунок презентували представники ГО «Центр демократичних реформ і медіа», Міністерства освіти і науки та проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні».

Як зазначила медіаекспертка та голова правління ГО «Центр демократичних реформ і медіа» Людмила Василенко, ідея створення додатку виникла під час проведення численних тренінгів із медіаграмотності. На них учасники губилися з відповіддю на запитання, інформацію яких українських ЗМІ вони споживають.

«Відтак ми зрозуміли, що існує потреба в тому, щоб створити орієнтир для розуміння того, що існують якісні українські ЗМІ, які дотримуються журналістських стандартів, які у своїх новинних стрічках не публікують джинсу, фейки, шкідливий контент та мову ворожнечі, які водночас дотримуються прозорості медіавласності та мають публічні редакційні політики», — розповіла вона.

Додаток доступний в App Store та Google Play.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-predstavili-mobilnij-dodatok-perevirenih-novin-virno/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-predstavili-mobilnij-dodatok-perevirenih-novin-virno

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top