В Україні прийняли закон про введення електронних трудових книжок: що це означає

Перехід від старої версії трудових книжок до нової, електронної, планують повністю завершити за 5 років. Впроваджувати зміни будуть поступово, і на перших кроках обіцяють залишити право користування як паперовими книжками, та і новими, створеними у електронному вигляді.

Творці законопроекту пояснили, що за цей час можна буде встигнути перенести усі відомості про працевлаштування громадян у Державний реєстр. Також автори законопроекту пояснили, що створення єдиного реєстру працевлаштування громадян допоможе боротися з «махінаціями» на ринку праці, коли керівники не віддають найманим працівникам їх трудові книжки, аби просто не відпускати з роботи. Також, на думку ініціаторів, це допоможе синхронізувати роботу пенсійної та кадрових служб.

В цілому ж планується, що реєстр стане своєрідною «базою», в якій можна буде зібрати увесь трудовий опит і стаж працюючого українця.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-prijnjali-zakon-pro-vvedennja-elektronnih-trudovih-knizhok-shho-ce-oznachaie/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-prijnjali-zakon-pro-vvedennja-elektronnih-trudovih-knizhok-shho-ce-oznachaie

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top