В Україні проведуть повний аудит тарифів на газ та опалення в областях

«Глава держави доручає заступнику керівника Офісу Президента України Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримати вичерпні роз’яснення від відповідних керівників на місцях щодо завищених тарифів та щодо тарифної політики в цілому», – йдеться у повідомленні.

У ньому також зазначається, що своє рішення Зеленський прийняв після появи в публічному просторі різних спекулятивних заяв щодо формування тарифів на рівні міст і сіл.

Ще однією причиною такого аудиту стали безпідставні спроби окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів понад рівень, який уже викликає «значні питання з точки зору справедливості».

В ОП додають, що в першу чергу перевірятимуть тарифи на опалення, побутовий газ та користування громадським транспортом.

Також повідомляється про те, що окрему увагу під час аудиту буде приділено специфічним непрозорим «тарифним проєктам» окремих очільників міст, як, наприклад, стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-provedut-povnij-audit-tarifiv-na-gaz-ta-opalennja-v-oblastjah/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-provedut-povnij-audit-tarifiv-na-gaz-ta-opalennja-v-oblastjah

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top