В Україні рекордно здорожчає картопля

Ціни на картоплю навряд чи будуть низькими наступного сезону.

Такий прогноз дав керівник компанії «Агріко Україна» Микола Гордійчук у інтерв’ю, оприлюдненому на сайті «Сингента Україна», пише «Акцент».

Він зазначив, що у вересні картопля коштувала 4,50–5 грн/кг, оскільки її було багато, а за три місяці ціна зросла фактично в 2-2,5 раза — до 12–14 грн/кг.

«І я думаю, що це не межа. Ціна продовжить рости через морози. Гадаю, повториться минулорічна ситуація, яка мала місце з цибулею. Непогана ціна на картоплю поточного маркетингового року спонукатиме до того, що наступного сільгоспвиробники кинуться засаджувати свої поля «другим хлібом». Як правило, так роблять новачки», — пояснює він. 

Микола Гордійчук нагадує, що високі ціни на картоплю бувають не частіше, ніж раз на 4-5 років.

«Цього сезону багатьом картоплярам вдалося добре спрацювати. І це приємно, адже маємо мінус по пшениці та меншу, ніж до війни, ціну на соняшник. Проте навряд чи хороша ціна на картоплю буде й наступного року», — підсумував він.  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

За що можуть штрафувати при перевірці лічильника газу: названо умовиУ Запоріжжі Поліція охорони шукає співробітників: вимоги до кандидатів Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/v-ukrayini-rekordno-zdorozhchaye-kartoplya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top