В Україні узаконюють роботу у дистанційному форматі

Як повідомляють у прес-службі Верховної Ради, співробітники установ різної форми власності можуть офіційно працювати за межами робочого простору. Отримують таке право батьки дітей до 3 років, опікуни дітей до 6 років, а також ті, хто постраждав від будь-яких проявів дискримінації на робочому місті. Останні можуть працювати віддалено до 2 місяців.

Визначені такі поняття, як «віддалена» робота та «надомна робота». У першому випадку співробітник може виконувати робочі завдання, знаходячись у будь-яких інших приміщеннях, окрім робочого. А надомною роботою визнали знаходження працівника у своєму помешканні та виконання робочих завдань прямо звідти.

Обмін усіма документами, зазначили у Верховній раді, можливий через електронні сервіси. Для підписання певних паперів співробітник, що обрав дистанційну роботу, може сам призначати гнучкий та зручний графік. Також ті, хто обрали надомну роботу, зобов’язані забезпечити себе усіма необхідними інструментами та пристроями для роботи.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-ukraini-uzakonjujut-robotu-u-distancijnomu-formati/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-ukraini-uzakonjujut-robotu-u-distancijnomu-formati

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top