В Україні відкрили Центр захисту прав дитини: він протидіятиме злочинам рф проти українських дітей

В Україні відкрили Центр захисту прав дитини: він протидіятиме злочинам рф проти українських дітей

​​31 травня. Київ. УНН. Президент України Володимир Зеленський узяв участь у відкритті Центру захисту прав дитини, який протидіятиме злочинам росії проти українських дітей. Про це пише УНН з посиланням на сторіку у Telegram Зеленського. Цитата
«Під час відкриття Центру захисту прав дитини, який протидіятиме злочинам Росії проти українських дітей, ознайомився з планом дій Bring Kids Back UA.
Українська влада, закордонні уряди та міжнародні організації об’єднують свої зусилля заради повернення на батьківщину всіх маленьких громадян України. Перший крок зроблено: 371 дитина – вдома, в Україні», — зазначив Зеленський.
Доповнення
За даними Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця рф викрала майже 20 тисяч українських дітей. Російська сторона забирає в них українські документи, видаючи натомість свої, зі зміненими даними, це їм дозволяє ігнорувати запити України.
Жодної інформації щодо українських дітей, зі своєї сторони, рф ніколи не надавала.

Джерело:
УНН

Теги: Росія, Україна, діти, війна

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/257670/v-ukraini-vidkrili-centr-zahistu-prav-ditini-vin-protidijatime-zlochinam-rf-proti-ukrainskih-ditej

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top